Menu

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

UPdent 2024 se bude konat o víkendu 24. – 25. února 2024 v prostorách staré budovy Lékařské fakulty Univerzity Palackého na adrese Hněvotínská 976/3, 775 15 Olomouc. Vcházejte prosím vstupem naproti alergologie.

V levém horním rohu mapy kliknutím na obrazovku s šipkou rozbalíte lištu, kde si můžete zobrazit další doporučená místa jako restaurace, kluby, ubytování, bankomaty, obchody a jiné. 

CENA

Kongresový poplatek činí (vč. DPH):

  • 990 Kč pro student(k)y
  • 1 200 Kč pro doktorand(k)y
  • 1 500 Kč pro profesionály s ukončeným vzděláním – zubní lékař/ka, dentální hygienist(k)a, sestra, asistent/ka aj.

Upozorňujeme, že cena uvedená výše nezahrnuje oběd/y. 

DOPRAVA

PĚŠKY

Hlavní nádraží -> Lékařská fakulta – 60 minut krásné procházky Olomoucí (viz mapa)

MHD

Jízdenky lze zakoupit v prodejních automatech, přes sms, mobilní aplikaci DPMO, aplikaci Sejf či u řidiče (s přirážkou 10 Kč).

Cena: student 40/60 min – 20 Kč, dospělý 40/60 min – 20 Kč, student 24 h – 40 Kč (s průkazem ISIC či žákovským průkazem), dospělý 24 h – 80 Kč

TRAMVAJ
Hlavní nádraží -> Výstaviště Flora (linky 1, 4, 6) – Lékařská fakulta je asi 10 minut pěšky od zastávky

AUTOBUS
Hlavní nádraží -> Dvořákova (linky 12, 19, 26)

Hlavní nádraží -> Lékařská fakulta (linka 21)

AUTO
Neplacené parkoviště přímo u Lékařské fakulty.

STRAVA

CATERING NA MÍSTĚ
V sobotu i v neděli se můžete těšit na coffee breaky v prostorách Lékařské fakulty. Každý účastník dostane také na registraci láhev vody. Připraveno pro Vás bude sladké i slané pečivo, dezerty, čaje a nebude chybět ani výborná káva a čerstvé raw dezerty z olomoucké kavárny Black Coffee.

OBĚDY
Cena jednoho oběda je 120 Kč, na výběr je varianta s masem a vegetariánská.

SOBOTA

polévka – fazolová

menu 1 – hovězí roštěná stroganov, jasmínová rýže, salát z červené řepy

menu 2 – tagliatelle se špenátovými listy, smetanou a sypané sýrem

NEDĚLE

polévka – italská

menu 1 – kuřecí plátek marinovaný, americké brambory, salát z čínského zelí

menu 2 – gnocchi se sekanými rajčaty, jarní cibulkou, sypané parmazánem

Závazná objednávka oběda se provádí při registraci účastníka na kongres (sobotní a nedělní oběd zvlášť) a částka za oběd/y bude vyfakturována ke vstupence na kongres. Stravenku na vybraný a zaplacený pokrm dostanete při registraci.

Na místě bude několik obědů k dokoupení (hotově v Kč), pokud však neprovedete závaznou objednávku oběda v registračním formuláři, nemůžeme Vám dostupnost oběda na místě garantovat.

Oběd se podává v jídelně Fakultní nemocnice Olomouce, která se nachází asi 3 minuty pěšky od Lékařské fakulty. Vyjdete ze staré budovy LF, naproti přes silnici vedle plánu nemocnice je schodiště, po něm sejdete dolů a půjdete po chodníku zatáčejícím jemně doleva dolů až k další silnici, kde naproti šikmo přes křižovatku stojí žlutá budova jídelny, do které se dostanete výstupem po bočním schodišti až do horního patra.

V ceně oběda se bude podávat polévka a hlavní jídlo (maso/vege), zároveň budou k dispozici čepované nápoje v neomezeném množství.

RESTAURACE

PIVO & VÍNO

ZÁBAVA

TOMBOLA

Vzhledem k celkové organizaci jsme se rozhodli, že ruličková i hlavní losovací tombola budou zařazeny na konec sobotního programu v prostorách fakulty. Ruličková tombola se bude prodávat v sobotu o přestávkách (budeme procházet po výstavní ploše), cena jedné ruličky bude 20 Kč. Po odbalení ihned víte, zda vyhráváte. Výdej cen bude probíhat v odpoledním coffee breaku v prostorách u fotokoutku a šatny.

Hlavní losovací tombola proběhne po poslední přednášce v sobotu. Lístek do hlavní tomboly získá každý účastník při registraci – bude shodný s lístkem šatny.

VEČÍREK

Večírek, tak ten bude! Místem konání bude letos poprvé Bocca Club v centru Olomouce! Od 20:00 h bude pro prvních 50 příchozích, kteří se prokáží visačkou UPdent, přichystán welcome drink. Večírek bude velmi neformální a s volným průběhem, jelikož ceny z tomboly již budou předány dříve na fakultě. Přijďte se pobavit, jste všichni vřele zváni!

DALŠÍ MÍSTA K POBAVENÍ:

UBYTOVÁNÍ
Ubytování si účastníci řeší individuálně. Zde je trocha inspirace pro ubytování v blízkosti místa konání kongresu.

KOLEJE

Rezervaci ubytování na kolejích lze vytvořit prostřednictvím formuláře na webu kolejí či prostřednictvím e-mailu hotel@upol.cz. Cena samostatného pokoje je 590 Kč/osoba/noc, při obsazení dvěma osobami je poplatek 400 Kč/osoba/noc. Poplatek se hradí v čase příjezdu přímo na recepci kolejí.

HOSTELY

HOTELY

STORNO PODMÍNKY

Po zaplacení faktury není storno možné, účastník za sebe může najít náhradníka, na jehož jméno bude registrace přepsána.

KONTAKT