Menu

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

UPdent 2022 se bude konat o víkendu 26.–27. února 2022 v prostorách staré budovy Lékařské fakulty Univerzity Palackého na adrese Hněvotínská 976/3, 775 15 Olomouc. Vcházejte vstupem naproti alergologie.

V levém horním rohu mapy kliknutím na obrazovku s šipkou rozbalíte lištu, kde si můžete zobrazit další doporučená místa jako restaurace, kluby, ubytování, bankomaty, obchody a jiné. 

CENA

Kongresový poplatek činí (vč. DPH):

  • 900 Kč pro student(k)y
  • 1 100 Kč pro doktorand(k)y
  • 1 300 Kč pro profesionály s ukončeným vzděláním – zubní lékař/ka, dentální hygienist(k)a, sestra, asistent/ka aj.

Upozorňujeme, že cena uvedená výše nezahrnuje oběd/y. Registrace na kongres proběhne v průběhu posledního lednového týdne.

DOPRAVA

PĚŠKY hlavní nádraží -> Lékařská fakulta – 60 minut krásné procházky Olomoucí (viz mapa)

MHD
Cena za lístek na MHD je 46 Kč (celodenní obyčejné), 23 Kč (celodenní pro studenty do 26 let) a 18 Kč (40 minut všední dny/60 minut víkend).

TRAMVAJ
Hlavní nádraží -> Výstaviště Flora (linky 1, 4, 6) – Lékařská fakulta je asi 10 minut pěšky od zastávky

AUTOBUS
Hlavní nádraží -> Dvořákova (linky 12, 19, 26)
Hlavní nádraží -> Lékařská fakulta (linka 21)

AUTO
Neplacené parkoviště přímo u Lékařské fakulty

STRAVA

CATERING NA MÍSTĚ
V sobotu i v neděli se můžete těšit na coffee breaky v prostorách Lékařské fakulty. Připraveno pro Vás bude sladké i slané pečivo a dezerty, čaje a nebude chybět ani výborná káva z olomoucké kavárny Traffic Coffee.

OBĚD
Závazná objednávka oběda se provádí při registraci účastníka na kongres a částka za obědy bude vyfakturována společně se vstupenkou na kongres. Stravenku na vybraný a zaplacený pokrm dostanete při registraci.

Oběd se podává v jídelně Fakultní nemocnice Olomouc, která se nachází asi 3 minuty pěšky od Lékařské fakulty. Vyjdete ze staré budovy LF, uvidíte naproti přes silnici schodiště, po něm sejdete dolů až k další silnici, kde naproti přes křižovatku stojí žlutá budova jídelny. Přímo do jídelny se dostanete výstupem po bočním schodišti.

V ceně oběda se bude podávat polévka a jedno z Vámi vybraných hlavních jídel, zároveň budou k dispozici čepované nápoje. Prosíme o vyzvednutí obědů každý den do 13.30 h, poté se výdejna uzavře.

RESTAURACE

PIVO & VÍNO

UBYTOVÁNÍ
Ubytování si účastníci řeší individuálně. Zde je trocha inspirace pro ubytování v blízkosti místa konání kongresu.

KOLEJE

Rezervaci ubytování na kolejích lze vytvořit prostřednictvím formuláře na webu kolejí či prostřednictvím e-mailu hotel@upol.cz. Cena samostatného pokoje je 590 Kč/osoba/noc, při obsazení dvěma osobami je poplatek 400 Kč/osoba/noc. Poplatek se hradí v čase příjezdu přímo na recepci kolejí.

HOSTELY

HOTELY

ZÁBAVA

COVID INFO

Kongres se bude konat v souladu s aktuálními opatřeními ministerstva zdravotnictví ČR. Žádný z účastníků nesmí vykazovat klinické příznaky onemocnění covid-19 a každý účastník kongresu musí prokázat v aplikaci Tečka:

  1. max. 72 h starý negativní PCR test:
    • pokud má osoba proti očkování na covid-19 kontraindikaci (prokazuje se zápisem v ISINu)
    • pokud má účastník minimálně jednu dávku vakcíny, ale zatím není plně proočkován (u dvoudávkového schématu) nebo neuběhla potřebná lhůta (min. 14 dní od finální dávky)
  2. plné očkování proti onemocnění covid-19 (více než 14 dní a méně než 9 měsíců, poté nutná posilující dávka) – dokládá se národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném očkování vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID
  3. prodělání covid-19 v méně než 180 posledních dnech.

V průběhu celého kongresu je nutné mít nasazený respirátor FFP2 vyjma doby konzumace jídla a pití.

Výjimky z výše uvedených pravidel nejsou povoleny. V případě nejasností se organizátoř řídí plným zněním podmínek stanovujících konání vzdělávacích akcí a kongresů. Nařízení stanovující pravidla průběhu kongresů se mohou kdykoliv změnit, organizátor si proto vyhrazuje právo na úpravu podmínek pro účast na UPdentu 2022.

Pokud epidemiologická situace nedovolí pořádat UPdent v prezenční formě, proběhne kongres v podobě online streamu. Provedená registrace platí pro prezenční i online formu. Vzhledem k vysokým nákladům na nahrávací studio a celkové technické zajištění hladkého průběhu kongresu je cena za prezenční i online UPdent shodná. V případě zrušení prezenčního kongresu bude účastníkům vrácena částka uhrazená za oběd/y.

STORNO PODMÍNKY

Po zaplacení faktury není storno možné, účastník za sebe může najít náhradníka, na jehož jméno bude registrace přepsána.

KONTAKT